پرداخت خسارت

مدیرعامل بیمه ایران:

بیمه ایران روزانه ۲۸ میلیارد تومان خسارت پرداخت می‌کند

 

محسن پورکیانی رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بیمه ایران با اشاره به اینکه این شرکت با سابقه درخشان ۸۳ ساله در خدمت به مردم، روزانه در کشور ۲۸ میلیارد تومان خسارت پرداخت می‌کند، گفت: دولت در همه جای دنیا زمانی که حادثه بروز می‌کند مسئول امداد و نجات است و مسئولیت سایر مسائل به شرکت‌های بیمه‌ای برمی‌گردد اما در کشور ما به دلیل اینکه فرهنگ بیمه رشد چندانی نکرده همه مسئولیت‌ها بر دوش دولت است.

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، محسن پورکیانی صبح امروز شنبه ۱۹ اسفند در مراسم رونمایی از پوشش جدید بیمه زلزله که با حضور استاندار و نمایندگان مردم استان کرمان برگزار شد، افزود: دولت در ارائه خدمات و پرداخت نسبی خسارت در بخش حوادث تمام توان خود را می‌گذارد اما نمی‌تواند با سرعت خسارات را پوشش دهد.

مدیرعامل بیمه ایران با تأکید بر اینکه در زلزله کرمانشاه افرادی که بیمه‌نامه داشتند با پول خودشان به دنبال جبران خسارات بودند گفت: اگر بتوانیم فرهنگ بیمه را در کشور گسترش دهیم عزت مردم را حفظ کرده‌ایم.

 پورکیانی با بیان اینکه تاکنون یک بیمه آتش‌سوزی داشتیم که زلزله هم جز پوشش تبعی آن بود، تصریح کرد: با حوادث اخیر در کشور به نظر رسید یک پوشش مستقل زلزله را هم نیاز داریم که طرح بیمه زلزله طراحی و در استان کرمان اجرایی شد و امیدواریم مسئولان کمک کنند تا این طرح گسترش پیدا کند.

 وی با تأکید بر اینکه بیمه ایران با توجه به اینکه شرکت دولتی است به دنبال کسب سود نیست و بیشتر درصدد ایفای مسئولیت‌های اجتماعی است، تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود در طرح پوشش بیمه‌ای زلزله با هر ۱۰ هزار تومان که هر خانوار در سال پرداخت می‌کند ۳۰ میلیون تومان خسارت دریافت کند.

پورکیانی گفت: امیدواریم نمایندگان و شعب بیمه ایران در استان با کار تبلیغی و مراجعه حضوری بتوانند مردم را تشویق کنند تا پوشش بیمه‌ای زلزله را خریداری کنند.

آدرس واحد خسارت اصفهان

بزرگراه شهید وحید دستجردی(جاده بهارستان) روبروی شهرک آزمایش جنب کوی راه حق

      واحد کارشناسی:  36543033 – 031  
واحد خسارت بدنه:  36543116031
واحد خسارت ثالث:  36543113031

فقط مراجعه حضوری

Comments

Add a comment

mood_bad
  • Comments are closed.
  • keyboard_arrow_up
    Call Now Button