تبریک نوروزی

پیام تبریک نوروزی مدیرعامل بیمه ایران

 

طبیعت باری دیگر با به رخ کشیدن بهار، جلوه‌ای از رحمت پروردگار را عیان ساخت. سال ۹۷ پشت در منتظر ایستاده است تا ما سال ۹۶ را همچون ۸۲ سال گذشته در کوله‌بار ایام بپیچیم و تنها قاب عکس تجربیات گران‌قدر را در طاقچه ذهنمان جا گذاریم.

سال ۹۶ کم از حوادث ناگوار به خود ندیده است، اما حضور پررنگ و باصلابت صنعت بیمه، علی‌الخصوص شرکت سهامی بیمه ایران این تلخی را کم‌رنگ نمود و همگان را به آینده درخشان این نهاد بااهمیت امیدوارتر کرد. ازاین‌رو ایام نوروز را مغتنم شمردم تا دو تبریک به همکاران عزیزم بگویم؛

یکی به‌واسطه خدمات ارزنده‌ای که در روزهای پرفرازونشیب سال گذشته توسط تک‌تک شما به مردم عزیز ایران ارائه شد و دل‌های بسیاری را شاد و اذهان مردم آسیب‌دیده و حادثه‌دیده را آرام کرد؛

و دیگری به دلیل آغاز سالی نو با مسئولیتی خطیرتر درزمینهٔ ایفای تعهدات و ارائه خدمات متمایز از سوی همکاران پرتلاشمان در مجموعه شرکت.

پر واضح است که موفقیت‌های کنونی شرکت، همچون کاهش ریسک‌های پرتفوی و اصلاح جدی ساختار اداری و مدیریتی برای اولین بار در این شرکت معظم جز در سایه همت و پشتکار خستگی‌ناپذیر شما همکاران متعهد دست‌یافتنی نبود و امید می‌رود این روند صعودی با اجراشدن ساختار جدید و حرکت در مسیر درستی که پیش روی شرکت قرارگرفته است، در سال آینده تداومی دوچندان داشته باشد.

در پایان سالی سرشار از سلامتی، شادی و آرامش برای یکایک شما همکاران عزیز و خانواده محترم، شبکه نمایندگی بزرگ و گران‌سنگ شرکت و مشتریان پرشمار بیمه ایران آرزومندم.

توفیق روزافزون شما را از پروردگار متعال خواستارم.

محسن پورکیانی

Comments

Add a comment

mood_bad
  • Comments are closed.
  • keyboard_arrow_up
    Call Now Button