شرایط و قوانین اصفهان بیمه

با تشکر از اعتماد شما در انتخاب اصفهان بیمه

کاربر گرامی استفاده شما از وب سایت اصفهان بیمه یعنی موافقت شما با شرایط و قوانین سایت خواهد بود، خواهشمند است پیش از هرگونه استفاده از سایت به مطالعه دقیق این قوانین بپردازید.

شرایط و قوانین اصفهان بیمه برگرفته شده ازقوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک، قوانین حمایت از مصرف‌کننده و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد. بنابراین عمل به قوانین سایت به عنوان یک قرارداد الزامی است.

کاربر:

تمام اشخاص حقیقی و حقوقی که با استفاده از اطلاعات شخصی خود نسبت به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات اصفهان بیمه اقدام میکنند کاربر سایت شناخته می شوند، و ملزم به رعایت تمام قوانین در اصفهان بیمه می‌باشند.

تماس با اصفهان بیمه:

راه های ارتباطی با اصفهان بیمه ازطریق شماره تماس، سامانه پیامکی، ایمیل و یا شبکه‌های اجتماعی که در قسمت تماس با اصفهان بیمه درج شده، می باشد. و اصفهان بیمه فقط از طریق این سامانه‌ها به ارتباط با مشتری می‌پردازد و هر گونه تماس از راه های دیگر و سوء استفاده از نام اصفهان بیمه محسوب می شود و تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

حریم شخصی:

فعالیت اصفهان بیمه مبتنی بر قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک می باشد، و اصفهان بیمه متعهد است از حریم شخصی اطلاعات شما محافظت نماید و از جدیدترین تکنولوژی‌های موجود برای حفظ اطلاعات شما استفاده نماید.

حقوق مالکیت معنوی:

تمام مطالب موجود در سایت اصفهان بیمه، مانند لوگو، متون، آیکون ها، تصاویر، علائم تجاری، کلیه محتوای تولید شده توسط اصفهان بیمه، اسامی خدمات قابل ارائه، کلیه موارد قابل دانلود و کپی، جزئی از اموال اصفهان بیمه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار اصفهان بیمه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، نقض حق مالکیت معنوی محسوب شده و حق پیگرد قانونی را برای اصفهان بیمه  محفوظ می‏‌دارد.

 در صورت استفاده از هر یک از خدمات اصفهان بیمه، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید اصفهان بیمه برای ارتباط با کاربران، پایگاه رسمی این سایت یعنی esfahanbime.comاست. ما تنها از طریق ارسال ایمیل و یا از طریق راه ‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس می‌‏گیریم و البته شما از طریق شبکه های اجتماعی اصفهان بیمه نیز می توانید از فعالیت ها و خدمات اصفهان بیمه مطلع شوید .

ارسال سفارش:

روز کاری به معنی شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ٨ تا ١٦ و پنج شنبه از ساعت ٨ تا ١٢ به استثنای تعطیلات رسمی در جمهوری اسلامی ایران می‌باشد کلیه سفارشات و درخواست های کاربران در طول اولین روز کاری پس از تعطیلات بررسی و در دست اقدام قرار می‌گیرند. کاربران می‌توانند در تمامی ساعات شبانه روز در هفته و به صورت ۲۴ ساعته اقدام به ارسال درخواست نمایند.

زمان صدور بیمه‌نامه:

کلیه درخواست‌های کاربران در اولین روز کاری، بعد از ثبت درخواست مشتری در دست اقدام قرار می‌گیرند. با توجه به اینکه بیمه از ساعت ۲۴:۰۰ روز صدور اعتبار پیدا می‌کند، لازم است حداقل ۲ روز پیش از اتمام بیمه‌نامه خود، اقدام به سفارش بیمه نمایند. در غیر این صورت مسئولیت مشکلات احتمالی به عهده کاربر می‌باشد. اصفهان بیمه تمام تلاش خود را خواهد نمود تا بیمه‌های با محدودیت زمانی را در اولویت قرار داده و در زمان کوتاه‌تری صادرنماید.

  • چنانچه درخواست مشتری به هر عنوان امکان عملی شدن را نداشته باشد، اصفهان بیمه ملزم بوده در اولین روز کاری بعد از ارسال درخواست توسط کاربر او را مطلع سازد.

  • کاربر موظف است در هنگام ثبت درخواست خرید با آگاهی کامل و اطلاع از شرایط بیمه ‌نامه درخواستی خود اطلاعات مورد نیاز جهت خرید بیمه ‌نامه جدید را به دقت وارد نماید و در هنگام تحویل بیمه‌ نامه جدید نسبت به تحویل بیمه ‌نامه قبلی اقدام نماید. چنانچه اطلاعات ارسالی توسط کاربر دارای هر گونه ایرادی باشد یا در هنگام تحویل بیمه‌ نامه جدید، بیمه‌ نامه قبلی تحویل نگردد، درخواست خرید کاربر غیر معتبر بوده و اصفهان بیمه حق پیگیری جهت جبران ضرر و زیان احتمالی را برای خود محفوظ می‌داند. بدیهی است، در صورت نبود شرایط ذکر شده، بیمه ‌نامه تحویل داده نمی‌شود.

  • کاربران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای دریافت سفارش خود وارد نمایند و در این صورت تحویل گیرنده هنگام دریافت می‌بایست کارت شناسایی ارائه نماید.

  • تمامی بیمه نامه های صادر شده در اصفهان بیمه، کاملاً مطابق با درخواست مشتری صادر می شود. تمام مواردی که مشتری در هنگام خرید در سیستم های اصفهان بیمه، در وبسایت وارد می نماید، از جمله سابقه ی عدم خسارت، سطح پوشش های مالی مورد درخواست، پوشش های جانبی تکمیلی بیمه نامه و دیگر موارد انتخابی، به عنوان درخواست قطعی مشتری تلقی شده و تمام مسئولیت ناشی از انتخاب های انجام شده بر عهده ی مشتری می باشد.

  • چنانچه امکان پرداخت در محل وجود داشته باشد، در هنگام ثبت درخواست به اطلاع مشتری می‌رسد و در این صورت نهایی نمودن درخواست منوط به پرداخت آنلاین نمی‌باشد.

  • تحویل سفارش در مکان‌هایی که دارای آدرس قابل استناد نمی‌باشد، همانند اماکن عمومی، امکان پذیر نخواهد بود. به استثناء افرادی که به صورت ثابت در آن محل مشغول فعالیت رسمی باشند. (به عنوان مثال کارکنان فرودگاه‌ها)

انصراف از خرید:

کاربر می‌تواند در هر مرحله قبل از پرداخت مبلغ بیمه ‌نامه، از خرید خود انصراف دهد. چنانچه درخواست انصراف پس از پرداخت مبلغ بیمه از طرف مشتری اعلام شود و بیمه درخواستی مشتری هنوز صادر نشده باشد، اصفهان بیمه موظف است کلیه مبالغ پرداختی را به مشتری مسترد کند. در صورتی که بیمه درخواستی مشتری صادر شده باشد،در  این صورت استرداد وجه مقدور نمی‌باشد.

مدت قرارداد:

 از لحظه ورود کاربر با نام کاربری اختصاصی خود، می‌تواند از خدمات اصفهان بیمه استفاده نماید. ورود کاربر به معنی قبول همکاری با اصفهان بیمه می‌باشد. اما خروج کاربر به معنای قطع همکاری نیست، و کاربران برای پایان همکاری باید از طریق اعلام به اصفهان بیمه (تکمیل فرم انصراف)به همکاری خود پایان دهند.

 در موارد زیر اصفهان بیمه می تواند بدون توضیح علت، در صورت تشخیص، عضویت کاربران را پایان دهد:

  • تخلف از قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین سایت

  • جعل هویت اشخاص

  • esfahanbime.com

 

keyboard_arrow_up
Call Now Button